EN
English Praha Plzeň Brno

Náš tým očima velitele Radka Chaloupky

Adam Zlatohlávek

Řezník, náčelník směny

Adam přišel do Našeho masa hned po otevření. Zpočátku to byl floutek, a tak jsme si ho museli trochu srovnat. Dnes je z něj vyzrálý, zodpovědný a zásadový kluk, díky kterému mám během dovolené klidné spaní, protože vím, že v práci bude všechno v rychtyku.

Martin "Ozzy" Zavoďan

Šéfkuchař

Martin je původně muzikant, dokonce na to má titul! Hraje na tubu v kapele Circus Brothers. Původně k nám přišel jako brigádník, který měl vaření jako koníčka. Vypracoval se na precizního šéfkuchaře, který vymýšlí nová jídla a dokáže se s přehledem poprat se stísněnými podmínkami u nás v řeznictví. Je extrémně zodpovědný, někdy až moc – občas mu mám „za zlé“, že se vše snaží dotáhnout sám a neposílá to níž.

Dana Přikrylová

Prodavačka na Pasáži, e-shop

Naše holka z pasáže! Říkám jí „kontrolorka kontroly“, protože přes ni neprojde nic, o čem by se desetkrát nepřesvědčila, že je to správně. Zkrátka když je v práci Danča, všechno dopadne dobře. Stejně pozorná je i vůči stálým zákazníkům – většinu si pamatuje jménem.

Honza Valenta

Řezník na bourárně

O něm se nedá říct nic jiného, než že je to hodný kluk! Nikdy jsem ho neviděl naštvaného. Když provádím provozem novou kolegyni či kolegu a vyprávím jim o bezpečnostních úskalích a o nutnosti nosit ochranné pomůcky, uvádím ho jako příklad neposluchy nedbajícího předpisů, co si málem nožem uhvízdnul koule. Všechno ale dobře dopadlo a Honza má krásnou dcerku. Nikomu neodmítne pomoc. Taky je z řeznické rodiny a občas vypomáhá tátovi.

Roman Lakomý

Mistr řezník, předák

Jestli se o někom dá říct, že je to řezník jak poleno, tak je to náš Roman. S ničím se nepáře, věci říká i dělá bez kudrlinek a pěkně nahlas. Občas to někdo nedává. Tisícinásobně to ale vyvažuje Romanova neuvěřitelná pracovitost, řemeslná dovednost a spolehlivost. Je to jeden z nepreciznějších řezníků, které jsem kdy potkal!

Zita Švihelová

Obsluha pultu s uzeninami

Už dvakrát nám prchla – a zase se vrátila. Když jsem ji přijímal zpátky, chtěl jsem trochu dělat drahoty, ale moc mi to nešlo, protože mít Zitu za pultem je výhra. Je nejlepší na prodej uzenin, má v pultu perfektní pořádek a chodí za ní nejvíc hostů. K tomu má dvě skvělé děti – syn hraje fotbal za Březiněves a dcera pracuje jako sestřička na ARO.

Naše maso
Dlouhá 39
110 00 Praha 1

nasemaso@ambi.cz

Telefon řeznictví:
604 237 533
Telefon e-shop:
703 193 936
U telefonu jsme během otevírací doby. Nebo pište na ereznictvi@ambi.cz – odpovíme do 24 hodin.

Přijímáme:
Ticket Restaurant, Gastro Pass, Cheque Déjeuner

Rezervace nepřijímáme

Zobrazit na mapě
Otevírací doba řeznictví
Po–Čt11.00-22.00
Pá–So10.00-22.00

Otevírací doba Pasáž
Po–Pá08.00-18.00
So08.00-16.00